Jsme Rytíři a Rytířky Řádu Zlatého Lekna, společenství úspěšných!

Fyzické osoby mohou členský příspěvek, dar, odečíst ze základu své daně z příjmů ve výši nejméně 1000 Kč, celkem za rok až 10%, právnické osoby nejméně ve výši 2000 Kč, za rok až 5% základu daně. 

Chci se stát členem Hradního spolku:

Po obdržení přihlášky a schválení Vašeho členství ředitelem Spolku dostanete na svůj e-mail potvrzení přijetí a členské číslo ve Spolku. Při platbě členského příspěvku použijte své datum narození (u firmy IČO) jako Variabilní symbol a členské číslo jako Specifický symbol). Poté zaplaťte převodem nebo na kterékoli pobočce České pošty svůj vklad:

Stát se spolumajitelem hradu s obrovskými pozemky je velké privilegium. Členská schůze proto schválila jako minimální vstupní vklad člena spolku 10.000Kč (400Euro), horní hranice není určena, další roky je členský příspěvek opět dobrovolné výše, minimálně však 1200Kč/rok, nebo jako benefit můžete získat úhradu dalších příspěvků.

Pokud potřebujete doklad o zaplacení do účetnictví, napište to do poznámky v přihlášce.

Platbu proveďte na ČÚ 286 296 678/ 0300,SS je Vaše členské číslo.
Až připsáním vstupního členského příspěvku na účet spolku se stáváte jeho členem!
Pokud ukončíte členství, přijdete o výhody členství, ale rytířský titul, zápis v Kronice hradu, dříve získané benefity a trvale dobrý pocit, že jste se zúčastnil dobré a velké věci,
Vám navždy zůstanou.

Vkládáme do projektu funkční středověký hrad
s pozemky a další aktiva v hodnotě cca 0,5 miliardy Kč.
To proto, že majitel hradu je ochoten vzdát se majority ve prospěch Spolku a jeho členů!

— Certifikát rytíře —

Dle výše příspěvku každý rytíř získá Certifikát- bronzový Certifikát při vkladu 10tis.Kč, stříbrný při vkladu nad 10tis.- 100tis. Kč, nad 100tis. Kč zlatý Certifikát.

Součet všech členských příspěvků člena je rozhodující při rozdělování benefitů Spolku za daný rok.

Erb současného majitele hradu: