—Jak z toho ven —

V Českých zemích uprostřed Evropy žijí potomci generací, jejichž území sahala od Baltu po Středozemní moře. Přes ně se přehnaly armády celého známého světa, které zde bojovaly, loupily, vraždily, znásilňovaly, osvobozovaly. Všechny nemoci a epidemie. Zde žijící občané mají za sebou dlouhé dějiny s bohatou historii, skvělé válečníky, hrdiny, umělce, vynálezce, ale i padouchy. Všechny národy toužily toto území pro jeho výhodnost umístění ovládnout a využívaly pro to všech špatných i dobrých vlastností, co lidstvo kdy mělo.

Žije zde tedy nejvíce lidí na světě, v jejichž genech jsou zkušenosti a vlastnosti všeho, co lidstvo kdy představovalo.
Věříme, že je zde  nejméně 100 000, věříme, že i 1 milion geneticky nejlépe vybavených, nejskvělejších mužů a žen, kteří bez ohledu na minulost, která na těch nejlepších vždy zanechává šrámy, jsou schopni dokázat vzájemnou spoluprací, že jakákoliv krize je pro ně pouze nová výzva, nová příležitost začít znovu a lépe.

Hledáme Vás. Máme v plánu s Vámi dát příklad tomuto konfliktnímu, rozhádanému, zbytečně složitému světu, že jde z toho ven, k té správné lidské budoucnosti, plné optimismu, nadějí, spolupráce. Ke skvělému životu bez omezení, protože nemáme k dispozici jen tuto zemi, ale celý vesmír.
Založili jsme proto organizaci pro společné sdružení a využívání všech dovedností a kapitálu, které dokážeme sdružit, pronajali si z předkupním právem jeden z nejstarších, nejzachovalejších, největších hradů jako své centrum, a rozhodli se prostřednictvím nejmodernějších IT shromáždit, podpořit a rozšířit to nejlepší a nejužitečnější, co lidstvo umí.

 Ozvěte se, přidejte se, dokažme to. Svět potřebuje nový dobrý příklad. Přihlaste se: