— O nás —

Co jsme  ?

Hradní Spolek-Organizace, s níž a jejimž prostřednictvím se můžete zbavit veškerého okrádání, manipulací a obelhávání, Nastartovat svou ekonomickou svobodu, růst, dát   nový smysl  své budoucnosti.

Využijete-li  limitovanou emisi členských podílů v Hradním Spolku, ke vstupu do této organizace, vstupním členským příspěvkem již od 400Euro, nebo 10 000Kč, využijete nejvýhodnější příležitost, jak se zbavit výše uvedeného a získat to, co dosud nebylo běžnému občanovi dostupné.

Organizace, vytvářející  společný silný kapitál investorů-členů Spolku, nikoliv k uložení na účtech, ale ke společnému  výhodnému investování a zapojování do obchodů a služeb prostřednictvím obnovy a  nového využití rozsáhlého hradu uprostřed Evropy , jako mezinárodního obchodního centra s využitím IT, cíle obchodního a  cestovního ruchu, Tento crowdfunding je tak zdrojem významné veřejné prospěšnosti s privilegovaným postavením sdružených členů-investorů.

Co je na tom převratné a nové?

Hrady už ve svém vzniku bývaly obchodními centry. Projekt Hradního Spolku WIKICASTEL zde obnovuje tyto jeho funkce s využitím pozitivních zkušeností moderních obchodních center a on-line obchodování, 
Evidentně tak vzniká
I) převratná nízkonákladová, operativní a efektivní podpora novému rozvoji výroby, služeb novým obchodováním, využívajícím všech zkušeností dosavadních generací, nemající dnes obdobu.
II)prostor pro zhodnocení i drobných prostředků jejich přeměnou na nástroje, vytvářející nové hodnoty, nové zdroje výnosů, nové pracovní a tvůrčí příležitosti, dostupné většině občanů.
III) prostor pro rychlou, bezpečnou, prakticky neomezenou možnost kumulace kapitálu, spoluvlastněného sdruženými občany a vzniku tak jejich ekonomické a rozhodovací svobody.

 Co chceme v nejbližším období?

-dát možnost všem schopným, aktivním, rozhodným, změnit se z cyklisty ztraceného v horách překážek, na ekonomicky svobodného, vyhledávaného profesního specialistu, bohatého obchodníka, zajištěného rentiéra

-vybudovat ekonomicky silnou organizaci Hradní Spolek sdružením finančních prostředků od investorů a z vlastní činnosti Spolku. Sdružením zajímavých, schopných, akčních členů ve Spolku a partnerů kolem Spolku

- vyhledat, propojit, zapojit vše nejskvělejší, co dosud internet, IT a lidé kolem nich umí, i o čem teprve přemýšlí. Dát obchodu nový smysl. 

- Co nejdříve dokončit obnovu a vybavení historické kulturní památky ČR, www.hradkounice.cz na  schopnou uspokojovat potřeby sdružených. S citem pro zachování historického charakteru nemovitosti zde vybudovat Mezinárodní Internetové Obchodní Centrum-WIKICASTEL, opřené o možnosti Hradu, IT, sdružení schopných lidí v Hradním Spolku viz www.hradnispolek.cz .

 -vytvořit pohotový kapitál na jeho rychlé zhodnocování a využití v přicházející době investičních příležitostí. 

--vyhledat, vytvořit a shromáždit zde nabídku takových příležitostí, obchodů a dovedností, že probudí ve světě neodkladnou chuť a potřebu sem zamířit, navázat na zdejší nabídku a poptávku, obchodovat, setkávat se, domýšlet, rozvíjet, oslavovat, aktivně odpočívat. .

Výhody Vaši účasti v projektu:

- Již od počátku se stáváte za relativně malý náklad -svůj vstupní členský příspěvek- spolumajiteli celé, stále rostoucí organizace Spolku, disponující rozsáhlým majetkem a aktivitami. Účastníkem a podílníkem na událostech a činnostech, k nimž by jste se jinak nikdy nedostali.  Rytíři, obnoviteli a ochránci hradů s množstvím privilegií a práv. 

- Získáváte doživotní (po dobu členství) a dědičné (vstoupí-li dědic do členství) právo na benefity z výnosů Spolku, podobně jako u akcií. 

-Jste součástí zrodu a rozvoje Mezinárodního Internetového  Obchodního Centra WIKICASTEL, s přáteli a privilegii v celé světové obchodní síti WIKICASTEL. 

- S částkou 10 000Kč(400Euro) sami nevyřešíte nic. Vkladem do Spolku, potvrzujícím Vážnost Vašeho zapojení a Vaši motivaci k úspěchu celého projektu však už jako člen Spolku disponující celým silným sdruženým kapitálem, získáváte zázemí, které Vám už může splnit i Vaše sny.

- Nad výše uvedené, již od samého počátku vzniku členství
*můžete získávat vouchery, slevy, privilegia na aktivity na hradě 
*můžete zde vybudovat pro sebe nové příjmy
*můžete začít vydělávat na provizích
* nebudete již nikdy sami a zapomenuti
* Nejméně jedenkrát v roce budete pozváni na seznamovací setkání členů na hradě s pohoštěním a bohatým programem, Ti, co se nebudou moci dostavit, budou informováni  per rollam.
Co dělat? Jaké jsou další kroky ? 

Nebo rovnou vstupte mezi nás:

Jsou lidé, co nechtějí být členy v ničem. Pak zkuste Partnerství se Spolkem přes odeslání následující Zprávy: