— O nás —

Co jsme  ?

Jsme uskupení přátel, dobrých známých, podnikatelů i jen aktivních občanů, co spolu už něco zažili a nebo co společně přemýšlí, jak ze složitých věcí udělat jednoduché, jak si být vzájemně užiteční. 

Jako místo ke scházení využíváme své firmy a jejich zařízení s perspektivou vybudovat na hradě a zámku Dolní Kounice své prestižní, pohodlné i pracovní prostory.

 Ti co poznali, že je užitečné sdružit i společné protředky a z nich budovat i svou ekonomickou sílu, prestiž a stát se obnoviteli a nositeli historických vlastností rytířů se pak stávají členy Hradního Spolku, jako cesty obnovy své společné i individuální síly


Můžeme  tak spolupracovat jakkoliv, kamarádit se a nebo ti, kteří v tom najdou smysl, mohou cestou Hradního Spolku nebo smluv s ním využívat hrad pro své aktivity občanské, rodinné, firemní, společenské a to jako zdejší poskytovatel služeb, zážitků, produktů, nebo jako jejich návštěvník a kupující.

Vytváří se zde tak multifunkční využití významné historické kulturní památky, jejich rozsáhlých pozemků. Dochází tak k další obnově a  nového využití rozsáhlého hradu uprostřed Evropy , jako mezinárodního obchodního centra s využitím IT, cíle obchodního a  cestovního ruchu, 

Co je na tom převratné a nové?

Hrady už ve svém vzniku bývaly obchodními centry. Projekt Hradního Spolku WIKICASTEL zde obnovuje tyto jeho funkce s využitím pozitivních zkušeností moderních obchodních center a on-line obchodování, 
Evidentně tak vzniká
I) převratná nízkonákladová, operativní a efektivní podpora novému rozvoji výroby, služeb novým obchodováním, využívajícím všech zkušeností dosavadních generací, opírající se o nové využití historické kulturní památky , umožňující nejen jeji obnovu, ale i plné a užitečné zachování pro uspokojování potřeb budoucích generací, dnes nemající  obdobu.

II)prostor pro zhodnocení i drobných prostředků jejich přeměnou na nástroje, vytvářející nové hodnoty, nové zdroje výnosů, nové pracovní a tvůrčí příležitosti, dostupné většině občanů.
III) prostor pro rychlou, bezpečnou, prakticky neomezenou možnost kumulace kapitálu, spoluvlastněného sdruženými občany a vzniku tak jejich ekonomické a rozhodovací svobody.

Co je nejdůležitější?

Všichni jsme jistě měli příležitost poznat, jak si my lidé umíme život otrávit, znechutit, znehodnotit.

 My jsme zde proto,a rádi Vás mezi sebe přijmeme,  abychom se  výše uvedeným typům lidí stali odstrašující silou, abychom si připomněli a zdokonalili se v tom, jak si navzájem život zkrášlit, zlepšit, usnadnit, udělat smysluplným a dokázat , že takto je normální být člověkem, takto je člověk opravdu  člověkem

Chceli někdo rovnou do Hradního Spolku  pak klikněte na :

Jsou lidé, co nechtějí být členy v ničem, ale spolupracovat chtějí. Pak zkuste Partnerství se Spolkem přes odeslání následující Zprávy: