— Využijte Hrad —

Hrad a zámek Dolní Kounice u Brna, má všechny předpoklady pro to, aby se stal nejnavštěvovanějším místem ve střední Evropě. Leží 15 minut od Brna, do hodiny od Vídně a Bratislavy, do 2 hod od Prahy -všechno mezinárodních letišť, vlakových a  autobusových dopravních spojů, míst mezinárodních veletrhů, obchodních, kulturních  a politických center. V blízkosti turistických center jako Moravského krasu, Pálavských jezer, nad řekou Jihlavou, uprostřed skvělých vinohradů a kulturních památek, v jednom z nejstarších osídlených území Evropy.

Stačí tedy pouze zde na hradě a v jeho okolí,  nabídnout cokoliv, co zaujme svět a svět sem přiletí, přijede a ještě na to dostane od leteckých a jiných dopravních společností slevy.

Ano coronavir umlčuje, omezuje, zastavuje. Mělo by to vadit však hlavně těm co žijí z dotací a jiné podpory. 

Ti co ví, že umí, ti by právě teď měli volat, emailovat, oslovovat nás, vstupovat do Spolku, protože coronavitr brzy skončí a dokážeme-li zde na takto skvěle dostupném hradě koncentrovat skvělou nabídku zážitků, služeb, dovedností a sdělíme- li to světu, že to zde vše najdou, bude to start schopných, jaký svět ještě neviděl.

A proto se ptám a obracím na vás co umíte a nebo co víte o těch co umí:

Kolik je v tomto regionu opravdových  umělců a renomovaná kulturní místa je ještě neobjevila?Kolik skvělých kuchařů, cukrářů, řezníků výrobců vín, piv a destilátů a jiných gastroumělců?

 A co architektů, kulisáků, designérů, kteří jistě umí vytvořit ve skvělých prostorách ještě skvělejší prostředí?

Co zahradníků, zahradních architektů, kteří by zde jistě našli seberealizaci a předvedení světu kdo jsou a co umí?

Kolik masérů, saunařů, a jiných poskytovatelů  zážitkových a ozdravných aktivit, a na co čekají, pokud jsou světoví?

A co nejrůznější pěstitelé, výrobci, obchodníci, proč se Vámi zde prostory jen nehemží?

Hrad se svými 12 ha prostor je místo pro všechny co nechtějí žít z podpory, být závislí, být jen zaměstnanci. Je to místo, kde ti nejlepší mohou světu předvést co umí, získat podporu Spolku, získat start do nového života.

Pokud někde někdo takový je a nebo o něm víte, přijďte co nejdřív, dejte o sobě co nejdřív vědět. Stačí zde: