— WIKICASTEL —

 WIKIPEDIE je  úspěšná internetová encyklopedie, projekt otevřené spolupráce se svobodným otevřeným obsahem od dobrovolných bezplatných přispěvatelů, upravovatelů a uživatelů z celého světa, bez komerčních reklam.

  WIKICASTEL je podobný projekt otevřené spolupráce dobrovolných bezplatných přispěvatelů na rozvoj a využití středověkého hradu uprostřed Evropy. Tvůrců, uživatelů a upravovatelů jeho i jeho produktů, služeb, aktivit. Měl by být s Vaší podporou  přátelský a užitečný jako Wikipedie.

Ptáte se jakou motivaci mohou mít přispěvatelé z celého světa na rozvoji a využití  středověkého hradu uprostřed  Evropy? Všichni od pradávna chtěli získat tuto část světa, odkud  a kam  je blízko, do všech a ze všech  stran Evropy a díky letecké dopravě, internetu i do a z celého světa. Hrad zde přežil  téměř 1000 let všechny hrůzy lidstva. Je rozsáhlé,  pevné, skvěle kdykoliv a odkudkoliv dostupné místo světa s bohatou historií. Je ideálním místem, na kterém  kdokoliv z celého světa může nabízet své produkty, služby a dovednosti světu a poptávat uspokojení svých potřeb a zájmů z celého světa díky koncentraci  na tomto místě. Koncentraci  jak na reálném konkrétním místě hradu, tak na obrazovkách a promo akcích, streamovaných do celého světa. Tak jak na Wikipedii chodíme hledat odpovědi na své otázky a nenajdeme-li je tam tak je můžeme najít jinde a  doplnit pro ostatní na wikipedii, tak může  fungovat tento Hrad jako místo kde všichni můžeme hledat a nenajdeme-li zde, tak sem doplnit pro užití ostatními. WIKI znamená, že cokoliv zde lze svobodně založit, rozvíjet, realizovat a využívat. Podaří li se rozpoutat masový zájem o zapojení se bez předběžných podmínek, může zde vzniknout  nový typ  vzájemné výměny všeho, vzájemné spolupráce ve všem, co k životu lidé potřebují. 

Hlasujte prosím, který projekt dle Vás by se měl zde rozvíjet. Stačí  jen Zprávou viz dále, kde uvedete číslo  projektu, pro který hlasujete :

Hlasovat a vybrat  projekt  můžete i tím, že ho rovnou podpoříte libovolným darem na č.ú.286296678/0300 což je účet Hradního Spolku u Poštovní spořitelny a do Zprávy v bankovní platbě uvedete: Dar, č.projektu a svůj email.

Myslíme také na vás, kteří hledáte nové příjmy, aby jste měli z čeho žít. Rádi bychom Vás odměnili, pokud získáte nové dárce pro sponzorství některého z projektů. Přihlaste se Výše uvedenou Zprávou o místo našeho Ambasadora a my Vám přidělíme identifikační číslo. Každý koho získáte, ať ve své platbě  uvede ve specifickém symbolu (SS) platby Vaše identifikační číslo Ambasadora. Ze všech darů pod Vašim SS(identifikačním číslem) Vám z každých 1000 Kč(je jedno po kolika a kdy bude splaceno) vyplatíme 20%/čtvrt roku. Pro Vás jako Ambasadora a skupinu Vámi získaných sponzorů pak sjednáme  druh a způsob čerpání benefitů z aktivit hradu. 

WIKICASTEL buduje své centrum na hradě a zámku Dolní Kounice u Brna, uprostřed Evropy, vybavené potřebnými technickými prostředky pro naplnění svých funkcí. Věříme, že do budování a užívání WIKICASTELU se zapojí lidé ze všech částí světa ve dne i v noci.

Můj Blog. Klikni na :